03-9099959
דף הבית / כללי / טיול אל מחוז יונאן בסין

טיול אל מחוז יונאן בסין

מסע ייחודי המשלב בין קבוצות מיעוטים, נופים קסומים ואוכל – בהדרכת דור חג'בי

מאז ומעולם נחשבה יונאן ל"מערב הפרוע של סין” – אזור מרוחק מאחיזת ידו הלוחצת של הממשל המרכזי, הפריפריה של סין. אזור זה עטוף בסיפורים על גנרלים מודחים, מרידות וממלכות עצמאיות.
זהו מחוז של טבע מרהיב. זורמים בו מהנהרות המרכזיים בסין כגון נהר המקונג, נהר היאנגצה ועוד רבים. בנוסף, מחוז זה הינו חלק מהרמה הטיבטית ובצפון מחוז יונאן מתנשא לו "הר מיילי" המסמן את קצהו המזרחי ביותר של רכס ההימאליה.
בסין ישנם 55 קבוצות מיעוטים כאשר 26 מתוכן נמצאות ביונאן, ביניהם מיעוטי ה-'יי', ה-'באי', 'דאי', 'נאש'י', 'האני', 'טיבטים' ועוד.. מיעוטים אלה על אף שהם נחשבים סינים לכל דבר ומנהלים אורח חיים סיני, הצליחו בכל זאת לשמור במשך מאות שנים על ייחודם ומנהגיהם המסורתיים.

אתם מוזמנים להצטרף למסע על "דרך התה והסוסים העתיקה", שמשלב תרבות סינית קלאסית יחד עם תרבות בני המיעוטים השונים המאכלסים את יונאן, החושף את הבודהיזם הסיני הייחודי, זה המשולב עם דאואיזם, קונפוציאניזם ואמונות איזוטריות. מסע שתחוו גם דרך החך, בו נטעם את מאכליהם הייחודים של כל מיעוט וכל אזור בדרך לחוויה קולינרית אותנטית. כמובן תהנו מהנוף, החקלאות, הטבע הייחודי ושלל האטרקציות שיש לאזורים נפלאים אלה להציע.

ימים 1-2 (1-2.4) – ת״א – בייג׳ינג: יוצאים לדרך!

בשעות הצהריים נעלה על טיסה, דרך יעד ביניים אל בייג’ינג, בה ננחת למחרת בבוקר. ברוכים הבאים לבייג'ינג בירתה של סין מאז המאה ה- 13 ועד היום. על אף הפיתוח המהיר שחל בה מצליחה בייג'ינג, למרות גורדי השחקים שצצים, לשמר את מורשתה המפוארת ולהוות את מרכז התרבות המשגשג של סין. בימים הקרובים נלמד להכיר את בייג'ינג על כל צדדיה. לאחר הנחיתה נעבור למלון לארוחת בוקר והתרעננות קצרה.
נתחיל את הטיול בביג׳ינג ונסע לכיכר Tiananmen, אחד האתרים המזוהים ביותר עם המפלגה הקומוניסטית וסמל למהפכות שחלו בסין במאה השנים האחרונות. משם נמשיך לסיור בעיר האסורה משכנם של 24 קיסרים מהשושלות מינג וצ'ינג. המקום היה אסור לכניסה למעט המשפחה הקיסרית, פילגשיו וסריסיו של הקיסר. מכאן שלטו הקיסרים במשך כ-505 שנה על האימפריה העצומה. נבקר בהיכלים החשובים והמרכזיים באתר אך גם בכמה חצרות קטנות ויחודיות שמספרות את הסיפורים הקטנים והמעניינים של המקום.
בצהריים נסע לגבעת הפחם – הפארק העירוני הציבורי של בייג'ינג, שם נוכל להתרשם מתרבות הפנאי המקומית והגנים היפים של העיר. מגבעת הפחם נשקף נוף נהדר על העיר, זוהי גבעה מלאכותית שנבנתה מאחורי העיר האסורה על מנת לשפר את ה"פאנג שווי" של המקום. כאן הגיעו לסיומם הטרגיים חייו של הקיסר האחרון לשושלת מינג כאשר תלה את עצמו ביחד עם פלגשו האהובה כאשר המורדים צבאו על העיר. בצהריים המאוחרים נסע אל החוטונגים – 'הנחלאות' של בייג'ינג, אלו הן השכונות העתיקות אשר בנויות מעשרות חצרות משותפות של כמה משפחות ומספקות הצצה לאורך החיים של האנשים הפשוטים שלפני המודרניזציה.
בערב נצא אל מרכז המדרחוב ושוק הלילה שברחוב Wangfujing, זהו אחד הרחובות התוססים בבייג'ינג. האמיצים שבניכם יטעמו את מאכלי הרחוב הסינים המגוונים.
משם נמשיך לארוחת ערב בקרבת מקום ולאחריה נחזור למלון. לינה בבייג'ינג.

יום 3 (3.4) – בייג'ינג- ריקודים, קונג- פו והחומה הגדולה

נתחיל את הבוקר בביקור במקדש השמים, מקדש ייחודי מסוגו אשר בו נערכו הטקסים על ידי "בן השמים" – קיסר סין, בהם ביקש את עזרת השמים ליבול טוב, הגנה על הממלכה והמשפחה הקיסרית. כיום המקום היפייפה הוא אחד המקומות האהובים על הבייג'ינאים, אשר מגיעים לכאן להתאמן בטאי צ'י, להתעמל, לרקוד ריקודי עם ועוד.. נצטרף למקומיים בהתעמלות והריקודים ומשם נמשיך לסיור במקדש.
לאחר מכן נצא בנסיעה לעבר Mutianyu Great Wall, אחד האזורים היותר יפים (אך לא יותר מדי מתויירים) של החומה הגדולה, סימן ההיכר הידוע ביותר של סין וגאוותם הלאומית. נעלה ברכבל לראש החומה ונמשיך בסיור רגלי לאורכה ונשמע כיצד על אף גודלה והפרסום הרב שלה נכשלה ברגע האמת לעמוד ביעודה. את הדרך למטה נוכל לעשות ברכבל או במגלשות.
לאחר מכן נמשיך לארוחת ערב מוקדמת בסגנון ברווז פקין.
לסיום היום נלך למופע הקונג- פו המרהיב של נזירי השאולין. לינה בבייג'ינג.

יום 4 (4.4) – בייג'ינג – קונמינג: בירת מחוז המיעוטים

בבוקר נעלה על טיסה לקונמינג, בירתה של מחוז יונאן. קונמינג מפורסמת במזג האויר הנוח ששורר בה כל ימות השנה ולכן גם נקראת "עיר האביב". על אף הזינוק הכלכלי המטאורי שעובר על סין בשנים האחרונות והפיתוח המהיר שניבט בכל פינות המדינה נדמה שתושבי קונמינג עדיין לא נכנסו לקצב החיים המהיר.
לאחר הנחיתה נסע ישירות ליער הסלעים, יער האבן, בו גושי אבן קרסטיים בוקעים בהמוניהם ויוצרים מבוך של סלעים בצורות שונות אשר מתנשאים האחד מעל השני כמו עצי ענק. אזור מרהיב זה נודע בייחודיותו בכל רחבי סין. נטייל באחד האזורים הפחות מוכרים של הפארק אך לא פחות יפים.
לאחר מכן נסע אל העיר קונמינג לארוחת ערב. משם נמשיך למלון ותוכלו לטייל בחופשיות במדרחוב הלילה שסמוך למלון. לינה בקונמינג.

יום 5 (5.4) – קונמינג – טרסות האורז של יואנ-יאנג

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיבוב ב"אגם הירוק" אחד מאזורי החמד של קונמינג שמקבל נופח מיוחד של פריחה וציפורים נודדות לפי עונות השנה המתחלפות. נשוטט על הגשרים מעל האגם ונצטרף למקומיים ש רוקדים ומתרגלים טאי צ’י. נמשיך למקדש המרכז הבודהיסטי של קונמינג אשר משלב גם מוטיבים קונפוציואיסטים ודאאיסטים.
משם נצא בנסיעה של כ-6 שעות דרומה מקונמינג לאזור טרסות האורז של YuanYang שדות האורז המפורסמים בדרום יונאן מכסים שטח של 2,200 מטר רבוע. כ- 88% מבני המקום הם בני מיעוטים שרובם הם בני מיעוט ה"האני". זה אחד האזורים המרהיבים ביותר בסין בעיקר בתחילת האביב, אז שדות האורז מוצפים ומספקים נוף אידיאלי לצילום. נעצור בדרך להתרעננות. לאחר ההגעה נבקר באחד הכפרים באזור ונשקיף על הטרסות כשלקראת שקיעה נמצא נקודה אידיאלית לצילום.
את הלילה נעביר בגסט האוס מקומי מול הנוף באחד הכפרים היפים שבסביבה- דוו-יי-שו.

יום 6 (6.4) – מסע בחזרה בזמן: סיור בין הכפרים של מיעוט ה׳האני׳

נקום מוקדם בבוקר כדי להספיק לראות את הזריחה על נוף הטרסות. נחזור למלון לארוחת בוקר ולאחר מכן נצא ליום מלא בין הכפרים והטרסות באזור. נבקר בכפר של בני מיעוט ה'האני' אשר נמצאים בריכוז גבוה באזור זה. נמשיך לטיול רגלי בין הטרסות, שם נפגוש את המקומיים שמעבדים אותן ונתרשם מהנוף החקלאי המיוחד. לאחר מכן נסע לאזור נוסף, על מנת לראות את השקיעה על גבי הטרסות שנפרסות למטה. את הלילה נעביר בכפר בו ישנו אמש.

יום 7 (7.4) – יואנ-יאנג – ג'יאן-שווי

נצא בבוקר לכיוון העיר העתיקה של ג’יאן-שווי, שהייתה מרכז התרבות של כל דרום מערב סין. העיירה מפורסמת במזג האוויר הנוח שלה כמו גם באוכל, ובעיקר בטופו המשובח ובכלי התה האיכותיים שלה! כשנגיע נצא לסיבוב בעיר העתיקה. בנוסף, נבקר בכפר Tuanshan שמרוחק כ-15 קילומטר מהעיירה ובו חיה האצולה המקומית שבתיהם מלפני כ-100 שנה השתמרו בצורה נפלאה ונותנים הצצה נדירה לחיי האליטה הסינית בתקופה הקיסרית. לקראת אחר הצהריים נבקר בגשר הדרקון היפייפה ואם הזמן יאפשר לנו גם במקדש הדרקון הצהוב. את הערב נסיים בארוחת ערב בעיר העתיקה של ג'יאן-שווי. לינה בג'יאן-שווי.

יום 8 (8.4) – ג'יאן- שווי – דאלי

נצא לסיבוב קצר באזור שער העיר העתיקה של ג’יאן-שווי ובמקדש קונפוציוס הייחודי. קונפוציוס נחשב לפילוסוף והוגה גדול בהיסטוריה הסינית והיום אף מקבל מעמד דתי. נסתובב ברחבי המקדש ונהנה מהמקומיים שמגיעים לכניסה למקדש לפעילות בוקר. משם נסע צפונה כ-3 שעות אל שדה התעופה של העיר קונמינג. בשעת אחר צהריים נעלה על טיסה מערבה לדאלי.
לאחר ההגעה לעיר של דאלי ניסע אל העיירה העתיקה שעל דרך התה והסוסים, שם גם נישן. נצא להסתובב ברחובות העיירה התוססת ונאכל ארוחת ערב. לינה בדאלי.

יום 9 (9.4) – דאלי: חגיגה קולינרית

העיר העתיקה של דאלי היא בירתה הקדומה של הממלכות Nan Zhao ו-Dali- ששלטו באזור בין המאות ה-8 ל-13. העיר שוכנת בגובה 1,900 מטר על שפת אגם "ארחאי", אגם המים המתוקים השביעי בגודלו בסין ולמרגלות רכס ה"טסאנג" שמתנשא לגובה של 4,000 מטר . 80% מתושבי דאלי הם בני מיעוט ה"באי" אשר גרים באזור כבר למעלה מ- 3,000 שנה.
לאחר ארוחת בוקר, נצא ל’יום קולינארי’ בעקבות הטעמים של יונאן. נתחיל בביקור בשוק הצבעוני של דאלי שם נלמד ונכיר את הירקות, התבלינים, הפטריות והטופו הייחודים למחוז יונאן. משם נתפצל לשתי קבוצות:
מחצית מהקבוצה תצא לחוות התה ששוכנת בוואדי מקסים שמשקיף על אגם “ארחאי” ונפת דאלי. שם נתנסה בכל שלבי הכנת התה הירוק המשובח של יונאן החל מליקוט עלי התה, הקלייה ולבסוף טקס התה הסיני המסורתי, בתוספת נשנושים מקומיים. את התוצרת שתישאר נוכל לקחת הביתה (הפעילות בחוות התה מותנית בפתיחה המחודשת של החווה, היות ונכון להיום היא סגורה אך אמורה להפתח עד אפריל. במידה והחווה לא תפתח-נבקר בחווה חקלאית מקומית, התרשמות מהשדות, החקלאות המסורתית ולאחר מכן נבקר במטבח המקומי, נשמע על סוגי הירקות ודרכי הבישול הסיני ).
מחציתה השנייה של הקבוצה תתחיל בקורס בישול חוויתי בסגנון סצ'ואני ויונאני (טעמים ומנות ייחודיות למחוזות סצ'ואן ויונאן), את המנות שנכין נאכל לארוחת צהריים. בצהרי היום נתחלף בין הקבוצות.
את היום נסיים בסיבוב לילי בתוך חומות העיר העתיקה שנשתמרו מתקופת שושלת מינג, נסתובב ברחובות השוקקים. לינה בדאלי.

יום 10 (10.4) – דאלי – שאש'י: דרך התה והסוסים אל כפר ציורי

נתחיל לטפס צפונה על ‘דרך המשי הדרומית’ הידועה גם כ- "דרך התה והסוסים", דרך סחר עתיקה שתחילתה בהודו ודרום מזרח אסיה אל טיבט ואל פנים הארץ. דרך זו השפיעה רבות על הגיוון התרבותי בחבל יונאן. נעבור דרך העיירות והכפרים השונים ששימשו כנקודות מסחר על הדרך העתיקה: הכפר שי- ז’ואו, בו חיה האצולה המקומית והבתים המסורתיים של מיעוט הבאי השתמרו בצורה נפלאה. הכפר ז'ואו צ’נג והכפר שאש'י, כפר קטן ומקסים ששוכן בתוך עמק מרהיב ושופע בשדות. כפר זה מרוחק כ-50 ק"מ בלבד מהרמה הטיבטית. הכפר היה במשך מאות שנים נקודה מרכזית על דרך התה והסוסים. כיום עיקר העיסוק של המקומיים הוא בחקלאות והם עדיין מעבדים את השדות בשיטות המסורתיות. לאחר ההגעה לשאש'י נצא להסתובב ברחובות הפסטורליים של הכפר, ונהנה מארוחת ערב טובה על טהרת המטבח של בני ה'באי'. לינה בשאש'י.

יום 11 (11.4) – שאש'י, כשטבע ודת נפגשים

לאחר בוקר רגוע בשאש'י נצא לטיול יום בהר הקדוש שי-באו. מלבד הנוף היפייפה שנצפה ממנו, היה ההר במשך מאות שנים מרכז פולחן בודהיסטי לבני האזור. נעצור בשני מקדשים ייחודיים, שמשלבים מוטיבים של בודהיזם טיבטי, סיני ואמונות איזוטריות שהיו נהוגות באזור. משם נמשיך בטיול רגלי של שעה וחצי במורד ההר שבתוך סלעיו האדומים חצובים מקדשים קטנים, בחזרה לכפר של שאש'י. לאחר מנוחה נצא להליכה קלילה בין השדות הכפריים שבעמק שאש'י. נצא מהכפר השקט לאורך הנהר ונסתובב בחופשיות באזורים החקלאיים שמסביב לכפר. בשעות הערב נצא לארוחה עשירה במגוון מנות ייחודיות למקום ולבני ה'באי'. נהנה ממגוון מנות של פטריות טריות ומן הגבינה המקומית- גבינה ייחודית שלא ניתן למצוא מחוץ למחוז יונאן! לינה בשאש'י.

יום 12 (12.4) – שאש'י – לימינג

לאחר ארוחת בוקר וצ'ק-אאוט ניסע אל העיירה שיגו, לה חשיבות רבה בהסטוריה של בני הנאש'י.
נעצור על גדת ה"עיקול הראשון של נהר היאנגצה” אשר שומר את הנהר האדיר שהוא עורק החיים הראשי של סין בתוך גבולות המדינה בשונה משני הנהרות המקונג והסלווין, המקבילים לו ש'בורחים' למדינות אחרות.
משם נמשיך אל הכפר לימינג שנמצא בלב אזור משופע בבני מיעוטים ביניהם מיעוטי הליסו, פומי, אי ועוד. כשנגיע נצא לטיול ב"הר אלף הצבים" – הר מסלע אבן חול ייחודית, שם נעלה לראש ההר ברכבל כשאת הדרך למטה מההר נעשה ברגל (כ-2.5 ק"מ). את הערב נעביר בבכפר השקט של לימינג כאשר את ארוחת הערב נאכל באחת המסעדות המקומיות בכפר. לינה בלימינג.

יום 13 (13.4) – דרך ערוץ דילוג הנמר לרמה הטיבטית

לאחר ארוחת בוקר נעזוב את הכפר של לימינג ונצא בנסיעה של שעתיים לאורך נהר היאנגדזה עד שנגיע אל "ערוץ דילוג הנמר”.
לפני ערוץ דילוג הנמר נעצור בעיירה שבה עברנו אתמול ונבקר ברחובות העתיקים והשוק המקומי שחל שלוש פעמים בשבוע של העיירה ונעלה לתצפית יפה על האזור והעיקול בנהר היאנגדזה.
משם נמשיך עוד כשעה אל עומקו של ערוץ דילוג הנמר. מהנהר לראש ההר ישנם מצוקים של 3,760 מטר והוא אחד הערוצים העמוקים בעולם. זה אזור יפייפה, למרגלות המצוקים העצומים של הר יולונג yulong snow mountain (הר דרקון הג'ייד). נצא להליכה של שעה וחצי (הלוך ושוב) לאורך הערוץ עד שנגיע לנקודה הנמוכה ביותר ותצפית צמודה לנהר השוצף.
משם נמשיך בנסיעה צפונה אל לב התרבות הטיבטית בעיר העתיקה של שנגרילה, העיר הטיבטית ששוכנת בינות להרים על השלוחות של הרמה הטיבטית וקרויה על שם גן העדן האגדי. את הערב נעביר בשיטוט ברחובות העיר העתיקה ונצטרף למקומיים שרוקדים ריקודי עם בכיכר המרכזית. לינה בשנגרילה.

יום 14 (14.4) – שנגרילה, עוד קצת קולינריה ואותנטיות טיבטית

נתחיל את היום בשוק המקומי של שנגרילה אשר מציע גבינות יאק מעושנות, יוגורט ייחודי, פעמונים, תשמישי קדושה בודהיסטים ומאכלים טיבטיים. זה מקום נהדר לקנות כמה מזכרות ייחודיות.
נמשיך בנסיעה לאורך הכפרים הטיבטיים והנוף של מרחבי הרמה בטיבטית אל הכפר ניש’י, שידוע במומחויות של המקומיים בעבודת כדרות. בכפר נראה את בעלי המלאכה בעבודתם הייחודית.
לאחר מכן נחזור לעיר ונבקר במנזר הגדול ביותר ביונאן, מנזר Songzanlin. מקדש זה הוקם במאה ה- 17 על ידי הדלאי-לאמה ה- 5. בתקופת השיא שימש ביתם של למעלה מ- 3000 נזירים אך נהרס בתקופת "מהפיכת התרבות", שוקם מחדש וכיום חיים בו כ- 500 נזירים ממסדר "המצנפות הצהובות". המבנה מזכיר את מבנה "הפוטאלה" המפורסם שבלאסה ולכן נקרא גם "הפוטאלה הקטנה". נסייר בהיכלים הענקיים בין הדמויות הבודהיסטיות העצומות ונשקיף מראש המנזר אל נוף ההרים המושלגים שמסביב.
לאחר הביקור במקדש נמשיך לביקור אצל משפחה טיבטית באחד הכפרים שמסביב למקדש הגדול. נבקר בבית הטיבטי ונתרשם מסגנון הבנייה הייחודי. כמובן שנטעם את תה החלב המסורתי של הטיבטים, היוגורט המקומי וממתקי הבית.
בשעות הערב נהנה מארוחת 'הוט-פוט' טיבטי מסורתי בכלי הנחושת האופייניים לעם הטיבטי. לאחר מכן תוכלו להסתובב בחופשיות ברחובות השלווים של העיירה העתיקה של שנגרילה. לינה בשנגרילה.

יום 15 (15.4) – שנגרילה – שו-ח'ה

נתחיל את הבוקר ברחבת המקדשים הייחודית של העיר שנגרילה, אשר במרכזה גלגל התפילה הענקי והגדול. לאחר מכן נמשיך אל הר שה-קה הענק שפסגתו מגיעה ל- 4,500 מטר מעל פני הים. נעלה ברכבל אל ראש ההר ונסייר בשבילים הנוחים המשקיפים אל עמק שאנגרילה והפסגות המושלגות שסביב לה.
משם נצא בנסיעה דרומה לעיר העתיקה של ליג'יאנג, מקום משכנם של מיעוט הנאש'י, מיעוט עם שורשים מטריאכלים, היסטוריה מרתקת ותרבות עשירה שכוללת דת, שפה וכתב ייחודיים. זו היא דת שאמאניסטית שמשלבת את אמונות מקומיות עם דת הבון הטיבטית, אמונות בודהיסטיות ודאואיסטיות. לאחר ההגעה נמשיך לסיור קצר אחר הצהריים המוקדמים. אם הזמן יאפשר ניסע אחר הצהריים לסיור בעיירה באיישה השכנה, עיירה שקטה ואותנטית שהיתה למרכז סחר מקומי לפני שליג'יאנג תפסה את מקומה. משם ניסע אל העיירה של שו׳חה שבעמק ליג׳יאנג שם גם נישן.

יום 16 (16.4) – ליג'יאנג – בייג’ינג וחזרה הביתה

את הבוקר נתחיל בשוק המקומי של העיר ליג'יאנג. השוק תוסס ושוכן בתוך חומות העיר העתיקה והוא אחד המקומות היותר אותנטיים בה.
משם נבקר בפארק "בריכת הדרקון השחור" ומוזיאון בני הנאש'י. נכנס למוזיאון שלצד חפצים וכלים עתיקים מציג גם שרידים והסברים מרתקים על דת ה"דונגבה" המקומית שרווחה באזור. משם נעבור למבוך הרחובות הצפופים והשוקקים של העיר העתיקה של ליג'יאנג.
בצהריים נסע אל מסעדה מקומית שם נהנה מארוחה חגיגית לסיום המסע לאחר מכן נסע לשדה התעופה של ליג'יאנג לטיסת אחר הצהריים לבייג'ינג ומשם דרך יעד ביניים חזרה לארץ, בה ננחת ביום ה-17 (17.4).

מידע נוסף ומחיר הטיול:

עלות המסע: 4,595$ לאדם בחדר זוגי
תוספת עבור יחיד בחדר: 710$
קבוצה: קבוצה קטנה ואינטימית של עד 18 משתתפים (היציאה למסע מותנית במינימום 12 משתתפים).
מחיר הטיול כולל:
טיסות בינלאומיות וטיסות פנים כמצוין בתכנית.
לינה: בתי מלון בדרגת תיירות ראשונה בערים והטובים בנמצא באזורים הכפריים וגסט האוס בדוו-יי-שו.
כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל המסע.
תחבורה: טיסות פנים, רכב תיירות ממוזג לפי מספר המטיילים.
הדרכה: מדריך הטיול – דור חג׳בי (דובר סינית) וליווי מדריך מקומי לכל אורך הטיול.
ויזה לסין.
כניסות לכל האתרים בתכנית במהלך המסע.
תשר לנותני השירות המקומיים.
מיסי נמל.
מפגש הכנה למסע בארץ.
דמי רישום וטיפול.

מחיר הטיול אינו כולל:

הוצאות אישיות, שתייה וארוחות שאינן כלולות.
ביטוח אישי ומטען.
מסי נמל מקומיים שאינם נקובים בכרטיס ומשולמים בחו"ל, למעט המפורטים במסלול הטיול.
כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף “כולל”.

הערות:

מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזור המרוחק ולאופיה של סין. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. אנו מקווים שתקבלו את השינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה ותזכרו שטובת המטיילים תמיד לנגד עינינו.
חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.

לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.

לפרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • דור חג׳בי
  דור חג׳בימדריך עומק לסין ודובר סינית

  דור התאהב בסין במהלך שוטטות במזרח לפני כ-7 שנים. מאז הוא חוקר, מטייל, ולומד את התרבות והשפה הסינית. דור בוגר תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה וגיאוגרפיה באוניברסיטה העברית. כיום דור חי במחוז יונאן, בעיירה העתיקה של דאלי. נושם את התרבות הסינית, חי בין המיעוטים השונים של יונאן ועוד מנסה לגלות מקומות רחוקים מעין התייר. דובר סינית. דור מתמחה בהובלת טיולי עומק ביונאן, מאוד אוהב טיולי שטח, בודהיזם, בישול, צילום וקפה.

  צור קשר

  תמונות מהטיול האחרון

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש