03-9099959
דף הבית / כללי / מסע אקסטרים ללפלנד

מסע אקסטרים ללפלנד

בעקבות הזוהר הצפוני – חוויה ארקטית אמיתית בהדרכת אריאל כהן

תקציר המסלול

חבל הארץ הארקטי הלבן משתרע על פני ארבע מדינות- פינלנד, שבדיה, נורווגיה ורוסיה. הפיורדים, העמקים, ההרים והקרחונים המדהימים הופכים את המקום לגן-עדן מושלג עלי אדמות. מרחבי הטבע העצומים המושפעים מחילופי העונות הגדירו את תרבותם של הלאפים (או הסאמים) והפכו את לפלנד לחריץ הצצה נדיר לטבע מרהיב ולאורח חיים יצירתי, הישרדותי ומרתק המתמודד מדי חורף עם מזג האוויר הארקטי הקיצוני.

מסע האקסטרים שלנו ללפלנד מתאים למי שמחפש מסע הרפתקני, מיוחד וחוויה שהיא הרבה מעבר. לאנשים שחולמים לטעום מהטבע הלבן במיטבו, ולחיות ולו רק לכמה ימים את חיי ההישרדות של תושבי החבל הארקטי. 

ספארי אופנועי שלג אקסטרים, מזחלות כלבים, דייג באגם קפוא ולינה במחסות שלג שנבנה בעצמנו הם רק חלק מההתנסיויות שנעבור, ואיך לא – תחת שמיים זרועי כוכבים נמתין לתופעת הטבע המהפנטת ביותר שקיימת בעולמנו – הזוהר הצפוני (אם הטבע ישתף פעולה…)

מסע אקסטרים נודד בלפלנד, דרך האזורים הפראיים, הוא הדרך המיטבית לחוות לעומק את חבל הארץ הנדיר הזה! המסע הזה, ללא ספק, נבנה בקפידה ומכיל תוכנית שונה, חדשה ונועזת שנועדה לגרום למשתתפים במשלחת זו לחוות את השטח הארקטי במיטבו בצורה האותנטית והמהנה ביותר. 

תאריכי המסע: המסע האחרון חזר בהצלחה רבה והוכתר כחוויה בלתי רגילה. תאריכים חדשים יעודכנו בהמשך..

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

  • אריאל כהן
    אריאל כהןמנהל ב״יומן מסע״ ומדריך טיולים

    טיילתי הרבה בחיי כמעט בכל היבשות בעולם במצוד אחר מקומות מרתקים, טבע פראי ואנשים שגורמים לי לחייך. במקביל סיימתי בהצטיינות תואר ראשון במדעי החיים באוניברסיטת בן גוריון והתנסיתי בעבודות מגוונות, במספר תפקידים. אני אוהב מאוד ספורט אתגרי- ריצה, רכיבת אופניים, גלישת גלים, טיפוס וכדורגל, להכיר אנשים חדשים ומעניינים ומכור לטיולים והרפתקאות. עכשיו אני ב'יומן מסע' במטרה לייצר תכנים בלתי-רגילים לטיולים מיוחדים ויוצאים מהכלל.

    התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש