03-9099959
דף הבית / כללי / מסע צילום אל האמזונס הפרואני וחיי האינדיאנים בבוליביה

מסע צילום אל האמזונס הפרואני וחיי האינדיאנים בבוליביה

מסע אל מציאות רחוקה ומסתורית בהנחיית הצלם זיו קורן

המסע אל יערות הגשם של פרו ואל המדינה הפראית והמרתקת ביותר בדרום אמריקה, בוליביה, הוא קודם כל חוויה אנתרופולוגית מעולם אחר.
האמזונס בפרו הוא יער הגשם השני בגודלו בעולם. הוא משתרע על פני שטח עצום של 60% משטחה של פרו והוא ביתם של מאות מינים של ציפורים צבעוניות, זוחלים, דולפינים, קופים ועוד. אך לא רק בעלי חיים שוכנים כאן, אלא גם ילידים – תושבי הנהרות, אשר סיגלו לעצמם אורח חיים ייחודי, אשר עדיין נותר אותנטי, כתוצאה מהבידוד והריחוק מן הציויליזציה. ובהמשך הרמה הפרואנית וללא מוצא לים, שוכנת לה בוליביה – מצד אחד המדינה הענייה ביותר בדרום אמריקה, אך מצד שני זוהי אחת המדינות המרתקות והמדהימות ביותר בעולם. נופים בראשתיים של פסגות האנדים, לגונות טורקיז, מדבר צחיח ואנשים. בוליביה היא קודם כל האנשים. בבוליביה אחוז התושבים הילידים הגבוה ביותר והתרבות והמסורת האינדיאניים נראים כאן בכל פינה – במראה הפנים, בלבוש, בשפה ובמנהגים, מה שהופך את הביקור בה להזדמנות לחוות את "דרום אמריקה האמיתית”.

זהו מסע שכולו סצנות אדירות: מהטירוף של לימה מלאת הניגודים והיצרים, אל החיים המרתקים על הנהר הגדול בעולם, דרך הכפרים הצפים והשבטים
שעל אגם הטיטיקקה, ילידי ההרים למרגלות הרי האנדים, חגיגות פסטיבל ״גראן פודר״ בבירה הבוליביאנית לה פז ועד לסלאר – מדבר המלח המטורף.

תאריכי המסע: 19-31/5/18

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • זיו קורן
  זיו קורןצלם דוקומנטרי

  אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

  צור קשר

  תמונות מהטיול האחרון

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש