03-9099959
דף הבית / כללי / מסע צילום אל החצר האחורית של ויאטנם

מסע צילום אל החצר האחורית של ויאטנם

אל מציאות רחוקה ומסתורית בהנחיית הצלם זיו קורן

ויאטנם שוכנת בדרום מזרח אסיה, בחלק המזרחי ביותר בחצי האי המכונה הודו-סין. המדינה הארוכה והצרה היא אחת המרתקות ביותר במזרח הרחוק:
נופים מלאי קסם, ערים צפופות, כפרים שלווים, תרבות מרתקת וכמובן היסטוריה עקובה מדם שלא שכחה למרות שחלף זמן רב. המלחמה עדיין שם והיא ניכרת בעיקר בהבדלי המנטליות בין הצפון לדרום. אי אפשר להתעלם מהעובדה שבשנים האחרונות הפכה ויאטנם לאחד היעדים הפופולאריים ביותר עבור תיירים ותרמילאים מהארץ ובעולם. אבל בדומה לאחיותיה במזרח, רוב המטיילים מגיעים לאותם מקומות ומבקרים באותם האתרים, אשר אינם מספרים את הסיפור האמיתי של המדינה המרתקת. אנחנו כבר יודעים שכדי להכיר את המקום באמת חייבים להביט גם הצידה והחצר האחורית של ויאטנם מספרת סיפור אחר וכמיטב המסורת במסעות הצילום שלנו, אנחנו נחפש ונתעד את הסיפורים הללו.

זהו מסע שכולו סצנות נפלאות: מהטירוף של הו צ׳י מין סיטי מלאת הניגודים והיצרים, אל החיים על נהר המקונג האדיר בזמן פסטיבל הנפלא ה- Ok Om Bok דרך כפרי דייגים שמשמרים חיים מסורתיים ושבטי ההרים במחוז הא ג׳יאנג שרק לאחרונה נפתח למבקרים זרים וכמובן, הבירה האנוי וקינוח בשייט המפורסם בהאלונג ביי.

תאריכי המסע: 18/11-1/12
למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • זיו קורן
  זיו קורןצלם דוקומנטרי

  אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

  צור קשר

  תמונות מהטיול האחרון

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש