03-9099959
דף הבית / כללי / מסע צילום לבהוטן

מסע צילום לבהוטן

מסע פסטיבלים אל ממלכה בודהיסטית מסתורית בהנחיית הצלם זיו קורן

בדרום מזרח אסיה, בהרי ההימאליה בין הודו לבין סין, שוכנת ממלכה בודהיסטית אותנטית מעין כמוה. בראש הממלכה עומד ה"דרוק גיאלפו" – המלך הדרקון, ולו ארבע נשים מקסימות ונתינים חייכנים, הלבושים בבגדים מסורתיים ומתגוררים בכפרים מבודדים בנוף נפלא ובתולי, וממשיכים לקיים תרבות עתיקה ומרתקת שלא נשחקה עם הדורות. נשמע כמו התחלה של סיפור אגדות? אז זה אמיתי, וזוהי בהוטן – אחת המדינות המבודדות ביותר בעולם, אשר נחשבת בעיניי רבים לשריד האחרון של התרבות הבודהיסטית המסורתית בהימאליה. המציאות בבהוטן שונה לחלוטין מכל מדינה אחרת בעולם והעובדה שרק לאחרונה היא נפתחה למערב ועדיין מגבילה את מחסת המטיילים המורשים לבקר בה, נותנת למבקרים תחושה שהם ברי מזל על שזכו להכיר אותה. ועוד דבר – בהוטן נחשבת למדינה המאושרת ביותר בעולם. אוקיי, אז אחרי שהבנו שאנחנו בדרך לחוויה שלא נשכח לעולם, הכינו את המצלמות כי….

זהו מסע שכולו סצנות נפלאות: מהטירוף של דלהי מלאת הניגודים והיצרים, הישר לעולם מקביל בו אנו חוגגים ומתעדים שלושה פסטיבלים מעולם אחר ואת החיים האותנטיים והייחודיים בממלכת בהוטן.


תאריכי המסע: 12-22/9/18

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • זיו קורן
  זיו קורןצלם דוקומנטרי

  אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

  צור קשר

  תמונות מהטיול

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש