03-9099959
זיו קורן
דף הבית / כללי / מסע צילום לברזיל בזמן ההכנות לקרנבל הגדול

מסע צילום לברזיל בזמן ההכנות לקרנבל הגדול

חווית מסע וצילום בהנחיית זיו קורן

הרפובליקה הפדרלית של ברזיל ממוקמת בין מרכז יבשת דרום אמריקה לבין האוקייאנוס האטלנטי וגובלת בכל מדינות היבשת ,למעט אקוודור וצ׳ילה. ברזיל מפורסמת בעיקר בזכות החופים המדהימים ,הכדורגל המופלא ויערות הגשם האדירים שלה ,אבל המדינה הגדולה בדרום אמריקה(והחמישית בגודלה בעולם) היא הרבה הרבה מעבר לכך.
"ארץ טרופית יפה״ ,כך מכנים אותה  והיא טומנת בחובה קסם שקשה להסביר אותו במילים .
המסע לברזיל הוא מסע לאחת המדינות המגוונות בעולם – ערים ענקיות ומלאות ניגודים, כפרים קטנים ומבודדים ,נהר האמזונס הענק והקרנבל הגדול והמפורסם בעולם .
אך יותר מהכל ,ברזיל היא קודם כל האנשים ,אשר רובם פשוט (ולא משנה מה מצבם הסוציו אקונומי) לא מורידים את החיוך מהפנים.

מסע שכולו סצינות אדירות :מהטירוף של העיר הגדולה ביותר בדרום אמריקה – סאו פאולו ,אל החיים במדינת באהיה והתרבות האפריקאית במקום מוצאם של הסמבה והקפוארה ,דרך החיים המרתקים שעל גדות נהר האמזונס האדיר ועד להכנות לקרנבל הגדול בעיר היפה ביותר בעולם ,הלא היא ריו דה ז׳ינרו ,שתסחוף אתכם למערבולת משכרת של כיף ושמחה שלא תשכחו!

תאריכי הטיול: 22.2.2019-7.3.2019

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

מדריך המסע:

  • זיו קורן
    זיו קורןצלם דוקומנטרי

    אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

    צור קשר

    התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש