03-9099959
דף הבית / כללי / מסע צילום לגיאורגיה בהנחיית הצלם זיו קורן

מסע צילום לגיאורגיה בהנחיית הצלם זיו קורן

מסע צילום לגיאורגיה בהנחיית הצלם זיו קורן

גיאורגיה היא אחת המדינות היפות והמרתקות בעולם ואין דרך טובה יותר להכיר את המדינה, מאשר מסע צילום אל הפינות הנידחות והפחות מוכרות של גיאורגיה. כמיטב המסורת, גם כאן הכנו עבורכם תכנית שמשלבת את חווית המקום מעיניים של צלם/חוקר ביחד עם הדרכת צילום של הצלם המוביל בישראל ואחד המוערכים בעולם – זיו קורן.
מסע שכולו סצנות נפלאות המשלבות את המגוון שיש לגיאורגיה להציע – כפרים נידחים, רכסי הרים ופינות ירוקות וקסומות. נפגוש את המקומיים ונספוג את התרבות הייחודית והאותנטית של בני המקום. נצפה בטבע פראי, בנהרות שוצפים ובנוף עוצר נשימה לאורך כל ימי המסע.

הזדמנות נדירה להצטרף לצלם זיו קורן, לסדנת צילום מקצועית שתקח אתכם לתוככי המדינה הכה מיוחדת הזו ולצלם כמו שלא צילמתם מעולם תמונות שיספרו סיפור של מסע בלתי נשכח.

תאריכי הטיול: המסע הסתיים בהצלחה. תאריכים נוספים יפורסמו בהמשך!

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

  • זיו קורן
    זיו קורןצלם דוקומנטרי

    אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

    התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש