03-9099959
זיו קורן
דף הבית / כללי / מסע צילום ללאוס וקמבודיה בהנחיית הצלם זיו קורן

מסע צילום ללאוס וקמבודיה בהנחיית הצלם זיו קורן

מסע אל מציאות רחוקה ומסתורית

מסע צילום ללאוס וקמבודיה – מסע אל מציאות רחוקה ומסתורית בהנחיית הצלם זיו קורן

המסע ללאוס וקמבודיה הוא מסע בזמן ללבה של דרום מזרח אסיה, לשבטי הרים נידחים ותרבויות שנכחדו ולחיים שעדיין נותרו פשוטים ואותנטיים ממש כמו פעם, לפני שהחלו התיירים לשטוף את האזור.
"ארץ של מיליון פילים”, כך מכנים את לאוס והיא טומנת בחובה קסם שקשה להסביר במילים, מעין פשטות אנושית שכבר לא קיימת בעולם המודרני. כפרים קטנים ומבודדים, בתי קש, שבטים אשר עדיין משמרים מסורת ארוכת שנים, נזירים בגלימות כתומות המתנהלים בתמימות מעוררת קנאה ונהר אחד אדיר, שהחיים על גדותיו הם חוויה אנתרופולוגית בפני עצמה. והאנשים – אולי הידידותיים ביותר במזרח הרחוק וזה לא טריוויאלי לנוכח העובדה שלאוס זכתה בתואר המפוקפק של המדינה המופצצת ביותר בעולם, ומיליוני מוקשים ושרידי פצצות שלא התפוצצו עדיין קבורים באדמתה, זכר למלחמת ויאטנם.
והשכנה קמבודיה, אשר בעבר היתה אימפריה אדירה והיום עדיין מנסה להתאושש ממלחמת האחים העקובה מדם, היא בעצמה יהלום לא מלוטש והיא מפורסמת במיוחד בשל מקדשי אנגקור, אתר הדת הגדול בעולם.

מסע שכולו סצנות אדירות: מהטירוף של בנגקוק, אל עולם מנוגד לחלוטין בדמות השבטים המבודדים באזור מונג סינג והחיים האותנטיים על גדות נהר המקונג, דרך פנום פן, בירת קמבודיה התוססת והכואבת ועד לסיאם ריפ, החיים על שפת הטונלה סאפ ואין ספור מקדשי האנגקור המרהיבים.


תאריכי המסע: 27.11-10.12.2017. 

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • זיו קורן
  זיו קורןצלם דוקומנטרי

  אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

  צור קשר

  תמונות מהטיול האחרון

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש