03-9099959
דף הבית / כללי / מסע צילום לסין בהנחיית הצלם זיו קורן

מסע צילום לסין בהנחיית הצלם זיו קורן

מסע צילום לסין בהנחיית הצלם זיו קורן

התרבות העשירה, הנופים המרהיבים, ההיסטוריה המכובדת – כולם הופכים את סין לאחד היעדים המרתקים ביותר במזרח הרחוק ובעולם כולו.
כמיטב המסורת, גם במסע הזה נתרחק מהמסלול המתוייר והשחוק, בכדי לצלם, לחוות ולהכיר את הצד האותנטי והמרתק ביותר של מדינת הענק המטורפת הזו.

הזדמנות נדירה להצטרף לצלם זיו קורן למסע שכולו סצנות מדהימות: נתחיל בהונג קונג על ניגודיה הקיצוניים, נמשיך אל המחוזות גוואנשי וגוויג’ואו, אשר לצד טרסות האורז והנופים הבראשיתיים, מסתירים גם כמה מבני המיעוטים המיוחדים המעניינים והצבעוניים באסיה. נכיר בין היתר את מיעוטי המיאו, יאו, דונג, טו ג’יה, ז’ואנג ועוד.. אשר חלקם חיים בכפרי עץ מוקפים בטרסות אורז או נסתרים בהרים ושומרים על אורך חיים מסורתי. נשתתף גם בפסטיבל ה Dragon Boat בג׳ניואן ולא נפספס גם צד מרתק, לא מתוייר כלל ומיוחד במינו לצילום דוקומנטרי – הפן התעשייתי של סין באזור גואנגג'ואו שבמחוז גואנגדונג.

תאריכי הטיול: 10-23.06.2017

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

  • זיו קורן
    זיו קורןצלם דוקומנטרי

    אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

    התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש