03-9099959
דף הבית / כללי / סדנת צילום ייחודית בברלין שלא הכרתם

סדנת צילום ייחודית בברלין שלא הכרתם

מסע אורבני מטורף בהנחיית הצלם זיו קורן

ברלין, בירת גרמניה, היא ללא ספק אחת הערים המרגשות ביותר בעולם והיא הולכת וממציאה את עצמה בכל יום מחדש. עבור רבים, ברלין היא חנויות אופנה אופנתיות, מסעדות מגוונת וחיי לילה תוססים, אבל ברלין היא הרבה יותר מזה (אל חשש, אנחנו נטעם גם מזה). מאז ומעולם היא היתה עיר מסתורית ומרתקת ובסדנה הזו אנחנו נתעד את החיים המורכבים והמגוונים של ברלין בכמה וכמה מישורים.

זוהי סדנה מקצועית המשלבת לימודים ושטח: הרצאות מגוונות על יסודות הStreet Photography ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית, סצינות רחוב ואנדרגראונד ברלנאיות, שכונות נידחות וגם צבעוניות ומטריפות, קהילות שונות וכל זאת בזמן מצעד הגאווה הנוצץ והפרוע ביותר בעולם, שיביא איתו אל העיר בלי סוף טיפוסים ססגוניים ומוחצנים. וכמובן וכמיטב המסורת, עוד ועוד לוקיישנים אדירים לצילום שמעטים מכירים.

תאריכי המסע: 25-30/7/18

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • זיו קורן
  זיו קורןצלם דוקומנטרי

  אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

  צור קשר

  תמונות מהטיול האחרון

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש