03-9099959
צילום: זיו קורן
דף הבית / כללי / סדנת צילום לניו יורק בהנחיית הצלמים זיו קורן ונתן דביר

סדנת צילום לניו יורק בהנחיית הצלמים זיו קורן ונתן דביר

סדנת צילום בניו יורק בהנחיית הצלמים זיו קורן ונתן דביר

מה לא נאמר עליה: התפוח הגדול, העיר המשגעת והתוססת ביותר בעולם, החלום האמריקאי בהתגלמותו, מרכז התרבות העולמי ועוד ועוד ועוד.
רובכם הייתם בה כמה וכמה פעמים, אבל כמה מכם ראו אותה באמת מבפנים?

זוהי סדנה מקצועית המשלבת לימודים ושטח: הרצאות מגוונות על יסודות ה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית, סצינת Street Photography האנדרגראונד הניו יורקית, הבנת האתגרים שעומדים בפני צלם במציאות מפגש מרתק עם הצלם המפורסם ,Polaris הנוכחית במפגש עם סוכנות הצילום אלן טננבאום, אשר תיעד במשך שנים את סצינת התרבות והלילה של שנות ה-70 , השתתפות במצעד בתולות הים הנוצץ והפרוע (Mermaid Parade) בהשראת הים של קוני איילנד וכמובן וכמיטב המסורת, עוד ועוד לוקיישנים אדירים לצילום שמעטים מכירים.

תאריכי הטיול: יפורסם בקרוב, ניתן ליצור קשר לפרטים נוספים 🙂

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

מדריך המסע:

 • זיו קורן
  זיו קורןצלם דוקומנטרי

  אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

  צור קשר

  תמונות מהטיול האחרון

  התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש