03-9099959
דף הבית / כללי / סדנת צילום לניו יורק בהנחיית הצלמים זיו קורן ונתן דביר

סדנת צילום לניו יורק בהנחיית הצלמים זיו קורן ונתן דביר

מסע צילום לניו יורק בהנחיית הצלמים זיו קורן ונתן דביר

מה לא נאמר עליה: התפוח הגדול, העיר המשגעת והתוססת ביותר בעולם, החלום האמריקאי בהתגלמותו, מרכז התרבות העולמי ועוד ועוד ועוד.
רובכם הייתם בה כמה וכמה פעמים, אבל כמה מכם ראו אותה באמת מבפנים?

זוהי סדנה מקצועית המשלבת לימודים ושטח: הרצאות מגוונות על יסודות ה Street Photography ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית.
סצינת האנדרגראונד הניו יורקית, הבנת האתגרים שעומדים בפני צלם במציאות הנוכחית במפגש עם סוכנות הצילום Polaris, מפגש מרתק עם הצלם המפורסם אלן טננבאום, אשר תיעד במשך שנים את סצינת התרבות והלילה של שנות ה ׳70.
השתתפות במצעד ה -Halloween (ליל כל הקדושים) השנתי, אשר כולו חגיגה מטורפת של תזמורות, בובות הענק ואלפי האנשים בתחפושות משוגעות.
תיעוד תחרות הריצה השנתית בעלת מספר המשתתפים הגדול בעולם, הלא היא מרתון ניו יורק וכמובן וכמיטב המסורת, עוד ועוד לוקיישנים אדירים לצילום שמעטים מכירים.

תאריכי הטיול: 31.10-6.11.17

למסלול הטיול ופרטים נוספים – אנא צרו קשר

 • נתן דביר
  נתן דבירצלם

  צלם ישראלי-אמריקאי המתמקד בהיבט האנושי של נושאים תרבותיים, חברתיים, ופוליטיים. נתן מלמד במרכז הצילום העולמי בניו יורק (Internation Center of Photography – ICP) ומרצה ברחבי העולם לאחר שהשלים תואר שני באמנות הצילום ב-School of Visual Arts. הוא מיוצג על ידי סוכנות הצילום פולאריס (Polaris Images) וגלריית Anastasia Photo בניו יורק. גופי עבודותיו הוצגו בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות רבות בארה״ב, אירופה, אסיה, דרום אמריקה, אוסטרליה, וישראל. צילומיו זכו בפרסים בינ״ל רבים ופורסמו במגאזינים מובילים כגון The New York Times Der Spiegel, Stern, Le Monde, Paris Match, TIME, ורבים אחרים.

  • זיו קורן
   זיו קורןצלם דוקומנטרי

   אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

   התחל לכתוב ולחץ Enter כדי לחפש