מסע צילום לויאטנם עם זיו קורן
.

יומן מסע - Travelog

החברה המובילה למסעות צילום דוקומנטריים ייחודיים מזמינה אתכם להצטרף לפרויקט
"מצלמים מסביב לעולם"

מסע צילום אל החצר האחורית של ויאטנם
בהנחיית הצלם זיו קורן
18.11-01.12.2018

השאירו פרטים

ויאטנם - שוכנת בדרום מזרח אסיה, בחלק המזרחי ביותר בחצי האי המכונה הודו-סין. המדינה הארוכה והצרה היא אחת המרתקות ביותר במזרח הרחוק.

זהו מסע שכולו סצנות נפלאות: מהטירוף של הו צ׳י מין סיטי מלאת הניגודים והיצרים, אל החיים על נהר המקונג האדיר בזמן פסטיבל הנפלא ה Ok Om Bok, דרך כפרי דייגים שמשמרים חיים מסורתיים ושבטי ההרים במחוז הא ג׳יאנג שרק לאחרונה נפתח למבקרים זרים וכמובן, הבירה האנוי וקינוח בשייט המפורסם בהאלונג ביי.

למה לצאת איתנו למסע הצילום הבא שלכם?

מסלולים ייחודיים ל״יומן מסע - travelog״

מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כמו שהוא באמת ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים ומטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית - דוקומנטרית

שום דבר שנספר כאן לא באמת יוכל להמחיש את הערך המוסף של ההדרכה של צלם בעל שיעור קומה כזיו קורן. מעבר ליכולתו המוכחת כצלם ברמה הבינאלומית, היכולת של זיו להתאים את ההדרכה לכל חובב צילום ולא משנה מהי רמתו היא בלתי רגילה. דרך הלימודים המקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע

אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים, ליצור קשרים מיוחדים במקום על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

קבוצה קטנה 

באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול!
זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח ולהתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

זיו קורן

אנחנו בוחרים את יעדי הצילום שלנו בקפידה ולכן מן הראוי שמי שיוביל את המסעות הללו, יהיה צלם בעל שיעור קומה שתרומתו למסעות מסוג זה היא עצומה. מוביל מסעות הצילום שלנו הוא זיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי. משמש כנציג סוכנות הצילום Polaris. זכה בפרסים בינלאומיים רבים, ביניהם ה- ,PDN, Picture of the Year & World Press Photo מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים ביניהם "TIME", "Newsweek", "Stern", ו- "Paris Match”.

ומה אומרים המשתתפים? 

אלה וולדמן משתפת חוויות מהמסע לגוואטמלה

שני גברים נפגשים האחד קרח, השני עדיין לא. שונים הם כל כך. האחד שקט ומופנם. השקט והרוגע משרים כל כך הרבה ביטחון שכבר ביום השני מפסיקים לשאול אותו לאן הולכים ופשוט הולכים. מטיילים איתו כמו שהיה מטייל בעצמו. השני צלם בעל ניסיון רב שנים עם חושים חדים המזהה פריים במהירות האור כי האור הוא מוביל הדרך וזיו קורן מעיניו. ועם זאת דומים הם כל כך כי הכימיה, אין לה הסבר. ואין צורך במילים כדי להבין אחד את השני. ושניהם בגובה העיניים ושניהם דואגים שיהיה הכי טוב שאפשר האחד דואג לכל הארגון, שיהיה לנו נח השני דואג שנלמד ונשתפר ושנחזור עם צילומים נהדרים ושניהם תמיד עם אנרגיה טובה הקרח עם צחוק מתגלגל השני יותר שקט ואנחנו מתמזגים בתוך הזוגיות הנפלאה הזאת וחוזרים הביתה עם טעם של עוד.

  אלה וולדמן

ליאת אבירם משתפת חוויות מהמסע לסין

היי כולם, לקחתי לי שבוע, שהכל ישקע, שלא יצא לי האימפולסיבי אלה זה שבא ממחשבה, ממרחק קצת זמן, ועכשיו אני מוכנה לסכם,
קודם כל זה לא טיול זה מסע, מסע בזמן, מסע של כל אחד בעצמו, לעצמו ולכל מי שמסביב, והרי אנחנו יודעים שכשזה רק עצמנו אז אנחנו עושים הנחות, מעגלים פינות, מטשטשים, כשיש אחרים מסביב זה כבר אחרת, צריכים להתחשב, להסתכל במראה, לראות את עצמנו בעיני אחרים וזה הכי קשה, אז מהנקודה הזאת אני אומרת המסע הזה היה מסע לחיים, לפרופורציות, להערכה של מה שיש לנו,ויש לנו המון. חייבת לומר שאיתמר, אתה איש מדהים, מוצ'ילר בנשמה, ככה קצת יוצא מהשורה וזה מה שכניראה עושה אותך כזה אהוב ומוערך... איתי, אתה חכם רגיש ומצחיק, צלם מדהים ואני בטוחה שתצליח בכל מה שתחליט לעשות.
ואחרון חתיך...סליחה חביב... זיו, כל כך נטול פוזה, כל כך בגובה העיניים, מקצוען ברמות,  כשהגעתי הביתה והתחלתי לעבור על
התמונות הבנתי שלמדתי המון במסע הזה...
אז תודה לכם התאהבתי בכם... תודה לכל הקבוצה המשובחת, כל אחד ואחד מכם, נהניתי מכל רגע.
מקווה להיפגש בעתיד, נשיקות

 ליאת אבירם

מיקי ושאול אברמוביץ משתפים חוויות מהמסע ללאוס וקמבודיה

איתמר וזיו, כפי שניסחתי בקצרה בנתב"ג (ואף במספר פעמים קודמות במהלך המסע ללאוס - קמבודיה), אתם צמד מקצועי שהוביל אותנו אל עולם שלא היה מוכר לנו ותוך זמן קצר הצלחתם ללמד אותנו על אנשים, תרבויות, מקומות ודרכי ראיה והנצחת המראות - כפי שלא ידענו קודם לכן. שמעתי מיתר השותפים למסע דברים נהדרים (ואני מסכים עם כל שנאמר עליכם) על הארגון, על דרך העברת החומר, על הסבלנות, על הביקורת ועל שדאגתם לנו לתחבורה, לינה, ארוחות, מים... על הכל - באופן שכולנו נהנינו. אומנם לא מוניתי כדברם של אחרים אך אני מרשה לעצמי להדהד את שאוזני שמעו ואת שעיני ראו וכמובן, את מה שמיקי ואנוכי הרגשנו. למדנו רבות ועכשיו הזמן להשתפשף במה שלמדנו. תודה רבה לכם על מסע מוצלח, מעשיר ומהנה. 

 מיקי ושאול אברמוביץ

ברונו לביא משתף חוויות מהמסע לקובה

כפי שרובכם יודעים גדלתי בשנות ה 60, ה70 וה 80 במדינה קומוניסטית אשר הונהגה ע"י דיקטטור. המסע לקובה נגע באופן אישי לילדותי בשכונות רומניה של שנות בהן לא היה אינטרנט, טלוויזיה, חוגים ובטח לא אפליקציות. שיחקנו ברחובות, הרכבנו צעצועים בידינו או שקבלנו אותם ממשפחות או חברים תיירים מחו"ל. במסע לקובה בהנהגתם הלא דיקטטורית אך נחושה של איתמר וזיו הצלחתי לחזור 40 שנה אחורנית לעיר מולדתי, לסמטאותיה עם ילדי הרחוב, הצוענים, הכפריים והשווקים העניים. גם הפעם איתמר וזיו הצליחו להרכיב את המתכון המתאים בו אני מזהה את עצמי בפינות מסוימות של המסע, לומד לתעד את אשר רואה ובעיקר חש, מפענח ומתחבר להיסטוריה ולגיאופוליטיקה של המקום ובעיקר נותן את עצמי למקום להוביל את צעדיי במבוכיו. אין הדבר מובן מאליו, ועל כך תודתי מקרב לב והערכתי הרבה על הראיה הרחבה והמקצועית של מארגן המסע איתמר ולמורינו זיו.
אחרונים חביבים תודות לכל אחד ואחד מחברי הקבוצה המוצלחת במיוחד!!

ברונו לביא

רות סלומון משתפת חוויות מהמסע לבורמה

חברים נפלאים, תודה לכולם על חווית צילום מטורפת ראשונית שרק פתחה אצלי דלת ענקית לעולם מופלא.
עולם הצילום, עולם תרבותי והעולם האנושי . איתמר וזיו אתם אנשים מיוחדים עם מחשבה יצירתית השילוב בניכם מאפשר למסע כזה להיות כל כך מלמד וחוויתי. תודה על הדיוק והמחשבה והעבודה שאפשרו מסע כל כך מיוחד. תודה לכל אחד ואחד ממכם חברים יקרים על האוירה החברות הצחוק הנתינה והפרגון שנוצרה בקבוצה ואפשרה להצלחת המסע.
אני עוד כולי בטררפת רגשית מנסה להפנים את החוויה.
חיבוק ענק לכולם

רות סלומון

הפרויקטים החברתיים של יומן מסע - travelog

פרויקט "אח שלי גיבור"

אותו יזמנו והובלנו ב 2013 - 11 צעירים עם תסמונת דאון מלווים באחים/יות שלהם יוצאים ל׳טיול אחרי צבא׳ להודו. המסע תועד לסרט דוקומנטרי ׳אח שלי גיבור׳ שמוקרן עכשיו ברחבי הארץ וזוכה להצלחה אדירה בפסטיבלים בחו״ל.

פרויקט "טיול שחרור"

אותו יזמנו והובלנו ב 2015 בהודו ו 2016 בנפאל - מסע ללוחמים וחיילים שנפצעו במהלך שירותם בצבא ובמערכת הבטחון, אשר עקב פגיעתם הפיזית והמנטלית נמנע מהם לבצע עצמאית את החוויה הישראלית של ה"טיול הגדול של אחרי צבא" המסע להודו תועד לסרט בשם ׳המסע בחזרה לחיים׳ ושודר בערוץ 10 והמסע לנפאל תועד לכתבה בשם ׳ממחלקת השיקום לפסגות בנפאל׳ ושודר באולפן שישי בערוץ 2.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.